Žena, hojnost a prosperita

Objevte skutečný zdroj Vaší hojnosti , žijte podle něj a zbavte se zvyku žít v nedostatku. 

Pozvánka na seminář

Milé ženy,

v sobotu 21. 8. od 10 - 17 hod  tě zvu na celodenní ženské setkání, které bude zaměřeno na objevování a práci s naší vnitřní prosperitou a hojností.

Mnoho ženám více než, kdy dříve dochází, že je potřeba stát se většími, než jsme doposud my ženy byly. Postavit se do vlastní síly a rozpomenout si na to, kdo jsme.

A kdo vlastně jsme?

Jsme ženy, jsme křehké, krásné, láskpylné, ale také jsme dárkyně a tvůrkyně života. Každá z nás má svou vlastní volbu žít život podle svých představ a snů.

Pojďme si společně rozpomenout na své dary a skrze ně prosperovat a žít život v hojnosti.

Cena za seminář je 2 000 Kč.
Zálohu 1 000 Kč je potřeba zaplatit nejpozději do 15. 8. 2021

Po závazném přihlášení ti pošlu více informací, číslo účtu a přípravu do tvého emailu.

 

Těším se na vás v krásném prostředí centra Inspirace 21 v Olomouci.

Více informací a přihlášky formou emailu:
jana-nemeckova@post.cz

 

S přáním, ať všechny žijeme svůj nejvyšší potenciál Jana

 

KDY SE  SETKÁME? 21. srpna 2021

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 17 hod

KDE? v centru Inspirace 21, Uhlená 15, Olomouc 

CENA? 2 000 Kč rezervace do 15. 8. 2021

na email jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do emailu.

Těším se na Vás.🙏❤️

S láskou Jana 💖

"Chceme-li se cítit stabilně, ve své harmonii a síle, potřebujeme se naučit rozlišovat a nahradit (sebe)destruktivní mentální vzorce novou perspektivou podporující život, hojnost a prosperitu na všech úrovních."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka