Den se svým tělem

Najdi zdroj klidu a ticha ve svém těle, objev prostor zdraví. Buď jako voda a dovol si najít svůj vnitřní klid a radost.

Pozvánka na seminář

Milé ženy,

vítejte na cestě sebeléčení, vnímání a pohybu vlastního těla.

  V tomto dni se společně budeme nořit do našeho fyzického i tekutinového těla, vnímat dech a také okusíme kraniosakrální jógu, kterou vás provede moje kamarádka a jogínka Vendula Slaná. 

Kraniosakrální jóga probouzí přirozené ozdravné tendence těla a podporuje je. Bonusem tohoto stavu je dočasná klidná mysl. Mysl opravdu neprodukuje jedinou myšlenku. Což je v dnešní uspěchané době malý zázrak a rozhodně se hodí nám všem. Zároveň naučíme tělo přirozenému pohybu a ponoříme se skrze jógu do pohybu našeho tekutinového těla.

Vzájemné sdílení ženského prostoru a noření se do moudrosti těla a plynutí pohybu může mít až překvapivě hluboké a léčivé dopady. A proto mi dává velký smysl vás nechat ochutnat a naučit základní principy kraniosakrální terapie.

Skrze kraniosakrální techniky se naučíte relaxovat z hloubky a zároveň přenastavit svůj nervový systém do zdravějšího fungování. Naučíte se techniky, které budete moci využívat v každodennosti a které vám do náročnějších okamžiků přinesou pocit klidu a bezpečí.

Společně probudíme moudrost a sebeléčivý proces těla. Těla, které ví. Naučíte se vytvořit si pro své tělo a prožívání bezpečné prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a budete mít klid od vnějších vlivů, které vás každý den rozptylují a vy na ně reagujete nejrůznějšími pocity a emocemi.

Naučíte se naslouchat prvotním zvukům a vodě v těle a díky tomu probudíte svou vnímavost a intuici. Vaše tělo znovu obnoví své zdroje k přirozenému rytmu a fungování. Budete se cítit zregenerované, odpočaté a napojené.

A tak vás ze srdce zvu na tento seminář,

který je věnovaný všem ženám bez rozdílu věku. Všem, které se zajímají o svůj osobní růst, zdraví a pružnost těla.

Tento den si zkrátka užijeme v lehkém a plynulém pohybu, radosti i relaxaci.

Sejdeme se v krásném a voňavém prostředí jogového centra.

 

KDY SE  SETKÁME? 10. září 2022

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 16 hod

KDE? v jogovém centru Yofyz, Masarykova 44, Olomouc 

CENA? 1 400 Kč rezervace do 5. září 2022

na e-mail jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do vašeho emailu.

těším se na Vás.🙏❤️

S láskou Jana a Vendy.💖

" Život v těle plyne. A my se učíme důvěře v naše tělo a jeho plynutí."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka

Přihláška