Posvátná hadí síla ženy

"Síla, která tě zavede do nečekaných a nepředvídatelných míst a osvobodí tě"

Pozvánka na prožitkový seminář

Milé ženy,

na cestě k dospělosti přichází okamžik, kdy si uvědomíš, že už nemůžeš odolat své vnitřní svobodné ženě, kterou hluboko uvnitř tvé dělohy doprovází a vyživuje hadí síla. Nemůžeš ji už přehlížet a ignorovat. Nemůžeš ji už potlačovat, protože druhým nastavuje zrcadlo.

Už nemůžeš být tou, kterou jsi byla doposud, protože ONA tě volá. A její hlas je silnější a mocnější.

Strach z toho, že přijdeš o trajektorii své duše daleko přesahuje strach z toho, že tě ostatní lidé hodnotí a soudí. Strach z toho co si ostatní lidé myslí, kým by jsi měla být nebo jak by jsi měla žít svůj život.

Moc dobře víš, že jsi JI celé ty dny, roky a desetiletí skrývala i přesto, že byla součástí tvé cesty. Jenže tahle hra na schovávanou už s tebou nerezonuje. Moc dobře cítíš kolik jsi toho v sobě musela popřít a kam tě to vedlo…přestala jsi cítit svou sexuální energii, neměla jsi sílu tvořit, vyčerpával tě samotný život, tvé vztahy nebyly vášnivé a harmonické, tvé zdraví kolísalo nahoru a dolů. Ztrácela jsi se sama v sobě.

Žít a nárokovat si život svobodné ženy je odvážné, divoké. Je to cesta oddanosti sama sobě a svému srdci a duchu. Je to hluboký kontakt s tvou hadí silou uvnitř tvé dělohy.

Jak se s NÍ jednou v sobě setkáš už ji nemůžeš dál přehlížet a ignorovat, protože ONA se ti bude připomínat všemi různými způsoby.

Budeš ji cítit ve svém těle, budeš ji potkávat ve svých snech bude se ti zrcadlit ve tvých vztazích, snech i touhách. ONA bude už navždy viděna, slyšena a cítěna. A vždy, když se budeš chtít před ní schovat ONA tě vyžene zpět do světa do víru tvé pravdy, toho kým skutečně uvnitř jsi.

Je to divoká a dobrodružná cesta. Je to cesta, která vyžaduje víc, než čtení knih, sdílení fotek a moudrých textů na FB. Je to skutečná cesta životem. Je to živá síla, která tě protne a bude proudit tvým tělem nahoru a dolů a ty budeš cítit život v každé své buňce.

A tak vás ze srdce zvu na tento seminář,

který je věnovaný všem ženám, které se zajímají o svůj osobní růst a kráčí cestou pravdy.

Tento den si zkrátka užijeme a já se už na vás těším.

Sejdeme se v krásném a voňavém prostředí jogového centra.

 

KDY SE  SETKÁME? 11. února 2023

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 17 hod

KDE? v jogovém centru HOT yoga, U Reálky 4, Olomouc 

CENA? 1 600 Kč rezervace do 5. února 2023 + zdarma konzultace semnou 30 min ZDARMA + na seminář malý dáreček ode mě na památku

( posdílíme si tvé prožitky ze semináře, ukotvíme nalezené dary ve tvé realitě a vyšleme tvou objevenou hadí sílu do dalších oblastí tvého života)

na e-mail jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do vašeho emailu.

Plně vstoupíme do osobního osvobození, hodnosti a vlastní hadí síly, která je uvnitř každé ženy.🙏❤️

Tato síla se už navždy stane tvým nejhlubším závazkem, jak dál naslouchat životu a následovat to, kam tě proud této energie chce dovést.

 

Co je hadí síla a kde ji v těle najdeme?

Amaru neboli hadí síla je síla, která nás pohání a propojuje se zemí. Tato síla leží stočená u kořene páteře našich těl. Je to velmi tvořivá energie, která se dá využívat v mnohých směrech našeho života. Někdy se uvolňuje samovolně, ale je možné ji také vědomě řídit. Probuzení a uchopení této hadí síly je nádherným zážitkem a jeho blahodárné účinky jdou vnímat ihned. Je to cesta ke svobodě a radosti. Když ji v sobě procítíš objevíš sebe. Už nikdy nebudeš chtít udělat krok zpět.

" Když se však rozhodneš pro cestu “hadí síly" už nikdy nebudeš sama. Spojíš se s dalšími statisícemi žen, které kráčejí vedle sebe a jedna odráží se v druhé ....v tanci, v písních, v úsměvu, v myšlenkách, v činech, v hodnotách, v lásce, v sexualitě, v chůzi, v těle, ve zrodu, v dechu i ve smrti."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Ahoj Jani, mockrát děkuji za krásný sobotní seminář plný ženského souznění, ohleduplnosti , lásky, harmonie a otevřenosti. Silně jsem si zde prožila svůj 2. porod, přestože v reálu byl nenaplněný, ale na semináři byl pro mě hodně očistný a pomohlo mi to více se uvolnit a nechat vše plynout. Více jsem si uvědomila svoje svoje pocity v průběhu cyklu a cítila jsem se velmi žensky a eroticky naladěná, že i Aleš si všiml, že celá zářím, tak prý mám jezdit na tvoje semináře častěji:-). Měj se moc krásně a těším se na další semináře s tebou. Krásný večer Andrea
Andrea

" Když se žena vzdálí svému divokému já, její osobnost slábne. "

Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka

" Nastal čas, aby jsi v sobě vzbudila své přirozené instinkty, sílu, kreativitu, tvořivost a především divokost.

Když jsme ve stavu nespoutané přirozenosti, pociťujeme sílu i mystérium života.
Pokud jsme od ní odpojení, můžeme mít pocit, že psychicky umíráme."

Někde nastala chyba, zkuste to znovu.
Vaše místo na semináři máte rezervované.

Přihláška

Vyplňte formulář a zajistěte místo na semináži