Přestaň se snažit, začni se žít

"Být živá, milující, citlivá. Být vodou i ohněm. Žít sebe ve svém nejvyšším potenciálu."

Pozvánka na seminář

Milé ženy,

vítejte u mého pozvání na tento oživující den pro ženy, jakéhokoliv věku.

  My ženy, tak rozmanité, tajemné, krásné a mnohdy nečitelné. Každá z nás je chrámem svého vlastního práva a rozhodnutí.

Chrám, který může být naplněn krásou, ozdoben potěšením, prozářen mocnou a léčivou energií nejposvátnějších míst.

Mnoho žen si to ještě stále však nedovoluje žít. Nevěří v sebe sama a zpochybňují své dary a moudrost. Zůstávají uvězněné v roli oběti a malých, závislých holčiček. Všechny však moc dobře cítíme, že je čas vrátit se zpět do své síly a do svých chrámů. K přijetí a uctění naší individuální i kolektivní ženskosti. Na oslavu našich těl, neboť naše těla jsou mistrovská, umělecká díla Božství. Jsou to chrámy skrze které prožíváme život, stvoření, vášeň i smrt.
Skrze naše tělo se učíme tančit se životem. Každý náš pohyb se stává mocnou modlitbou, která projeví svět, ve kterém si přejeme žít. A tak je moc důležité se potkávat a vzájemně se podporovat, sdílet se a inspirovat.

Mám pro vás připravené mocné techniky, které vás už nenechají žít život stejně.
Srdečně vás ženy zvu na další krásné setkání v kruhu žen, kde budeme tančit, abych cítily, že existujeme. Neboť tanec je řeč těla, kterému každá žena rozumí.

Budeme společně objevovat svůj ženský potenciál a pracovat s ním skrze Human design. Čeká nás mnoho vzájemné inspirace, ale také legrace. Touto částí vás provede Vendula Slaná.

A co o Human designu říká právě Vendy?

Human Design popisuje dary a talenty člověka, a taky způsob toho, jak je může nejlépe projevit ve světě.Není to typologie, ikdyž se to tak zpočátku může tvářit. Jedná se v podstatě o popis aurického těla (duše) člověka a jeho energie a tu má každý originální a jedinečnou.

Líbilo by se Vám poznat sama sebe na takové úrovni, že byste vždy věděla, jak se správně rozhodnout, protože moudrost Vaší duše to ví? Chtěla byste vědět do jakých interakcí s někým nebo s něčím vstupovat a do jakých ne? Líbilo by se vám poznat svoji "strategii" fungování v tomto hmotném světě, čili vědět, jakým způsobem chce Vaše duše jednat? Pak tato část semináře je určená právě pro vás.

Rozpomeneme si na moudrost naší duše a znovu se s ní propojíme. Budeme pracovat s ráciem i intuicí.

A tak vás ze srdce zvu na tento seminář,

který je věnovaný všem ženám, které se zajímají o svůj osobní růst a kráčí cestou pravdy.

Tento den si zkrátka užijeme a my se už na vás těšíme.

Sejdeme se v krásném a voňavém prostředí jogového centra.

 

KDY SE  SETKÁME? 15. října 2022

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 18 hod

KDE? v jogovém centru Yofyz, Masarykova 44, Olomouc 

CENA? 1 400 Kč rezervace do 10. října 2022

na e-mail jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do vašeho emailu.

těším se na Vás.🙏❤️

S láskou Jana a Vendy.💖

" Ženské kruhy jsou místem, kde má každá žena svůj bezpečný prostor.
Místem, kde se dějí malé i velké zázraky.
Místem, kde nic nemusíme a můžeme si dovolit jen být."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka

Přihláška