Ve světle vědomí 

Neexistuje nic silnějšího než žena, která potkala pravdu ve svém nitru. 

Pozvánka na seminář

Milé ženy,

mnohé z vás máte za sebou již velký kus cesty, mnohé jste v sobě opustily, změnily, poléčily. Aktivovaly jste v sobě novou tvůrčí sílu vyvěrající z pramene vnitřní lásky. Odpustily jste sobě i druhým. Otevřely svá srdce a vstoupily do darů svého těla. To všechno bylo moc důležité a potřebné.

Nyní však procházíme fází transformace, která jde až k samotnému jádru příčin veškerých bolestí a zmatků. Sestupujeme ještě hlouběji a mnohdy to jde, až tzv. na dřeň. Ať už v partnerské sféře nebo pracovní a taky osobní. Přerod nové Ze-mě se týká nás všech a nevyhne se nikomu. Proto je velmi důležité se posilovat a neustále ukotvovat, abychom tím vším prošly a hlavně došly k hamronii a lásce nejen k sobě samotným, ale ke všemu jako celku, který je nedílnou součástí všeho.

A tak vás ze srdce zvu na tento seminář...

v tento den se budeme nořit do zcela nových energií, léčivých vibrací a poznávat sama sebe v ještě hlubší podobě. Tento hluboký ponor své duše, do čistého, vědomí světla nás propojí s Božskou podstatou  v každé z nás. Přinese mnoho AHA momentů, které se však neobjeví na úrovni mysli, ale těla. 

Seminář je věnovaný všem ženám bez rozdílu věku. Všem, které se zajímají o svůj osobní růst, krásu těla i duše a především svůj božský potenciál. Budeme pracovat s odpuštění sama sobě a tím všem bytostem. Budeme vědomě opouštět společností ukotvenou mužskou roli v nás a příjmat naši přirozenost ženství.

V tomto společně stráveném čase vytvoříme bezpečný, posvátný prostor ve kterém hlavním záměrem bude práce s hlubokou pravdou v nás. 

Na semináři navážeme živoucí vztah se svým podvědomím a budeme se věnovat poselstvím své duše, které jsou nám přístupné, kdykoli se zastavíme a zvnitřníme.  Budeme se ladit na svou moudrost duše a necháme zazářit svou jedinečnost.  Opustíme různé kvality svého ega, které nám brání být v souladu s naší pravou božskou přirozeností. Osvobodíme se z různých přesvědčeních o sobě samotné, odsuzování sebe samotné a nelásky k sobě samotné. 

Projdeme branou energií a sjednotíme vnitřní ženu, muže a dítě v jednu posvátnou rodinu. Projdeme hlubokým procesem uvolnění stresu a ztuhlostí těla.

Ve společném ženském plynutí pozveme naši ženu, aby povstala a převzala vlastní zodpovědnost za život do svých rukou. Žena, stojící ve své síle, nemusí být dominantní, hysterická, hádavá, soutěživá, hrubá ani panovačná. Skutečná síla ženy vychází z její zranitelnosti, z autentického projevu a uvědomování si vlastních stínů a slabostí.
I silná žena může být jemná a laskavá a její jasnost a vnitřní sebevědomí vyvolají přirozený respekt.

Jednou provždy opustíme naši naučenou tvrdost a  pokřivené vzorce.  Vstoupíme do jemnosti, měkkosti a lásky. A vědomě řekneme svému životu ANO.

Tento den si zkrátka užijeme v plynutí a lehkosti.

 

KDY SE  SETKÁME? 26. září 2020

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 17 hod

KDE?v jogovém centru Yofyz, Masarykova 44, Olomouc 

CENA? 1 800 Kč rezervace do 5. září 2020 

na email jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do emailu.

....vzlétneme spolu vysoko a přistaneme hluboko...
těším se na Vás.🙏❤️

S láskou Jana 💖

"Chceme-li se cítit stabilně, ve své harmonii a síle, potřebujeme se naučit rozlišovat a nahradit (sebe)destruktivní mentální vzorce novou perspektivou podporující život.."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka