Vědomé a láskyplné přijetí posvátné yóni

"Yóni je sídlem ženské sexuální slasti, místem vzniku nového lidského života i cestou, kudy přicházíme na svět. Je posvátnou bránou do našeho chrámu, je místem posvátné sexuality, je předmětem zbožňování a modliteb, je pramenem života a studnicí plodnosti. “

Pozvánka na seminář

Prozkoumávání a přijetí naší yóni je nesmírně důležité pro každou zralou ženu na duchovní cestě. Mnoho žen i v dospělém věku se zmítá v zajetí různých strachů z doteku, z bolesti při menstruaci nebo milování. Nedovolují si prožívat skutečnou vášěň a orgasmus. Mají různé vaginální problémy, záněty a mykózy. Nebo se necítí být dostatečně sexy a přitažlivé ani pro sebe samé ani pro muže.

Všechny tyto pocity způsobují velkou flustraci a omezují nás v plném a přirozeném prožívání radosti. Proto je pro nás ženy velmi důležité, abychom se vymanily z okovů nezralosti, neznalosti a nevědomosti. Abychom si dopřály skrze naši vagínu prožívat sexuální naplnění a duchovní probuzení.

"Žena dojde k osvícení skrze sexualitu. Muž skrze meditaci”

My ženy, jsme také spojené s energetickým centrem své dělohy, jsme strážkyněmi života i smrti a všech emočních stavů, dimenze proměny. Když si dovolíme žít tuto proměnu vědomě, probudíme se do skutečné síly svého ženství. A to je velký dar.

Pokud chceš prožít hluboce transformační proces, ponořit se do nejhlubší podstaty sebe sama a otevřít se svému božskému potenciálu, žít plně své ženství a pustit vše co tě v životě brzdí, odvádí od skutečné podstaty a nedovoluje ti posunout se dál. Pokud toužíš otevřít svůj božský potenciál, vášeň, radost a extatické prožívání ve svém těle. Pak právě pro tebe bude tento den tím nejlepším čím se můžeš obdarovat.

💃Co tě čeká na semináři?

projdeme mocnou a hlubokou technikou vaginálního mapování při které dochází k léčení traumat, uvolnění „zamrzlých“ emocí, zvyšování citlivosti a potěšení.

Technika VM pracuje s pamětí a moudrostí těla. Není tedy dopředu znát, kde jaký pocit vzniknul a proč. Mnohem důležitější je jeho procítění a uvolnění na daném místě. Poté se můžeme těšit z větší volnosti v naší yóni a ukotvení se ve vlastním středu těla. Když se zbavíme starých nánosů za kterými je ukryto mnoho energie a síly, otevře se nový prostor. Prostor na radostnější a vyrovnanější způsob prožívání života.

budeme pracovat s dalšími technikami v práci s tělem a dechem pro hlubší uvolnění a opuštění nepotřebného.

budeme sdílet a tancovat a užívat si ženské, léčivé síly

projdeme velmi hlubokým a krásným procesem zrození (velmi mocný rituál)

 

“ Naše ego často nechce, aby jsme se změnili a vyrostli ve vědomější bytosti. A proto říká “nechoď tam, to nepotřebuješ, k čemu ti to bude, zůstaň doma v bezpečí, neměň nic”! A proto je důležité začít!!!

Jak jsme zplozeni, jak probíhá těhotenství a jak vstupujeme na svět, ovlivňuje celý náš život mnohem více, než si většina lidí myslí. Kvalita života, mezilidské vztahy, realizace osobního poslání, to vše je ovlivněno právě těmito okamžiky."

Na seminář tě zvu: 6. října od 10 - 17 hod v Olomouci.

Místo: jogové centrum YoFyz, Masarykova 44,  Olomouc

Cena semináře: 2 800 Kč pro jednotlivce/ 2 500 Kč když příjdeš s kamarádkou.

S sebou: šaty v barvě červené, oranžové, zápisník, sarong nebo dlouhý šátek,bio kokosový olej (prodávají v DM), skleněnou misku,mísu, vodu na pití, malou svačinku.

Seminář je pouze pro ženy. Díky aktivní účasti mnoha dalších žen vzniká na semináři jedinečné “léčivé pole” pro nás všechny. VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ BUDEŠ MOCI PO TOMTO SEMINÁŘI DĚLAT I SAMA SOBĚ DOMA.

Přihlášku pošli na email: jana-nemeckova@post.cz nejpozději do 20. září 2018

Více informací o semináři ti příjde po přihlášení do emailu.

POKUD CÍTÍŠ VOLÁNÍ, ALE ZÁROVEŇ OBAVU, NEJISTOTU A STRACH NAPIŠ MI S LÁSKOU A LASKAVOSTÍ TĚ PODPOŘÍM A POMŮŽU TI TENTO KROK K SAMA SOBĚ UDĚLAT.🙏❤️

Ve vší úctě a lásce k příběhům a prožitcích našich yóni Jana 🙏🕉️❤️

Něco k VM https://jananemeckova.cz/vaginalni-mapovani/

 

"Všechna zranění, bolest a trápení budeme transformovat skrze lásku."

Milé ženy, ráda bych se s vámi podělila o své pocity a dojmy ze včerejšího vaginálního mapování.. Myslím, že nás všechny spojuje jedno slovo, které se mnohdy bojíme vyslovit nahlas, nebo se ho bojíme přiznat a tím je „stud“. Stud z odhalení naší intimity a celkově o otevření se a mluvení o hlubokých zraněních, která nás potkala, či potkávají. I když jsem si toho o vaginálním mapování přečetla spousty, stejně jsem přemýšlela, jak to vlastně bude u mě probíhat, co mě čeká, co asi budu cítit a prožívat ale hlavně, jak to zvládnu a co bude potom.. Po chvilce vnímání sama sebe jsem si uvědomila, že čím víc si kladu tyto otázky, tím víc se bojím a přivádím své tělo do stresu. Proto jsem všechny tyto myšlenky pustila z hlavy a s maximální důvěrou v Jaňulku šla do toho. Celý „proces“ probíhal v intimním a bezpečném prostředí s velkou úctou k mému tělu . Celou dobu se mi dostávala maximální podpora a péče. Má důvěra, kterou jsem cítila mi umožnila si celé mapování a další proces užít a dovolit tak mému tělu, aby se mohlo uzdravovat. My všechny si neseme v sobě spoustu bolesti. Proto vy, které v tuto chvíli cítíte, že by jste strašně chtěly, ale bojíte se, nebo se stydíte, veřte mi, že nemáte důvod. Vřele doporučuji všem ženám, protože to, jak se dnes cítím, se snad nedá ani slovy popsat. Tak neskutečně se mi ulevilo. Cítím se, jako by mi někdo sundal svěrací kazajku a já se mohla zase z hluboka nadechnout. Mé tělo je v mnoha oblastech uvolněné. A protože vím, že je potřeba pracovat dál, strašně se těším na další setkání. Jani děkuji, jsi žena s velkým ❤️ a já si tě za to neskutečně vážím, děkuji.
Kateřina