Živý dech, živé tělo, živý život

"Vše, co hledáme  ve vnějším světě, máme uvnitř sebe samotných. Štěstí je v nás!"

Tento seminář rozpohybuje váš život správným směrem.

Milé ženy,

 

Život nám přináší spoustu darů a příležitostí. Zároveň nám přináší lekce a příležitosti k růstu. Život, který žijeme je výsledkem naší vlastní energie každé z nás. Je tedy velmi důležité, abychom byly aktivní v procesu tvoření života. Každá máme svůj jedinečný úkol, který možná na nějaké úrovni známe a možná zatím neznáme. Je velmi důležité, abychom stále hledaly, než nebudeme zcela fascinovány a nadšeny svými možnostmi. K tomu, abychom poznaly a rozhýbaly ve svém životě tyto živoucí energie potřebujeme, aby našim tělem proudil živý dech, který oživý naše tělo a tím začneme tvořit svůj vlastní, živý život na mnoha úrovních.

Na tento seminář zvu všechny, které už nebaví jen tak nekonkrétně žít, přežívat a čekat. Rozproudíme v sobě živoucí energii tak, aby jste ji mohly cítit ve svém těle a tím poznat, rozhýbat, uchopit a skrze ní začít tvořit život svých snů. Budeme se zabývat několika tématy, které jsou v našich životech přítomny a důležité.

Tento den prožijeme v posvátném a bezpečném prostoru lásky, úcty a vzájemné podpory.  Budeme společně růst a  stávat plnějšími a celistvými v přítomném okamžiku. Budeme vědomě měnit svůj život, své myšlení, tvoření a směr.

 

Co tě na semináři čeká? 

 

  • práce s hlubokým, živým dechem - dech, jako základ života
  • práce s bioenergií těla
  • přepíšeme náš vlastní porod - způsob, kterým jsme přišly na svět je klíč ke kvalitě našeho života
  • budeme vytvářet větší sebelásku a sebehodnotu
  • budeme pracovat s myšlenkami, neboť každá myšlenka tvoří a ovlivňuje náš život
  • budeme pracovat s tématem partnerského vztahu
  • budeme vytvářet hojnost - rituál peněz
  • objevíme náš skutečný potenciál a přivedeme ho do přítomného okamžiku našeho bytí
  • rozhýbeme ve svém těle i duši energie, které nám brání žít šťastný a naplněný život

 

Milá Jani, když jsem šla na tvůj první seminář neměla jsem ani trochu obavy. Cítila jsem obrovskou radost a těšení a důvěru. Možná proto, že už jsme pracovaly společně individuálně, ale spíš proto, že z tvého přístupu je cítit obrovský respekt k tomu, jak to každá máme, láska a bezpečí.Na seminářích tomu tak opravdu je, jdou do hloubky,umožňují bezpečně se otevřít tématům, které jsou v nás kolikrát zavřené a potlačené. Čeho si nejvíce vážím je pocit, že můžu projevit bezpečně cokoliv a vše bude a je přijato, takové, jaké to je. Co se mi na seminářích nejvíc otevřelo a narovnalo je pohled na mě jako ženu, že ty projevy, které někde hluboko uvnitř sebe jako žena mám jsou v pořádku. Že to co chci projevit a neprojevuji je to zdravé a ostatní jsou jen vzroce a programy našich rodových linií. Děkuji za otevřený, bezpečný, láskyplný a podporující prostor. Prostor pro změnu ve mně, prostor pro ženství a přijetí. 🙏🏻❤️🙏🏻❤️
Petra Kelarovásociální pracovnice
Tento seminář mi byl opět světlem do dalších dní. Už je to rok, co navštěvuju semináře vedené Janou a na každý se těším s vědomím, že se dozvím něco novýho, co můžu aplikovat do svého života. Práce s dechem je až mocným nástrojem a jsem moc ráda, že tento seminář byl na něj zaměřen. Oceňuji taky práci s penězi a hojností. Cvičení na ně zaměřené mi otevřely oči a taky srdce. Dodaly naději a jistotu, že jdu správně.Pochopila jsem, jak moc je všechno propojené a jak láska souvisí s hojností. Den strávený s ostatními ženami různého věku, sdílení, bezpečný prostor a ženská energie je něco, co ve svém životě chci a mám . A právě proto moc ráda Janiny semináře navštěvují. Jsou vždy velmi výživné a plné ženského plynutí, bezpečí a lásky. Techniky, kterými nás Jana provází ojedinělé a hluboké. Mají silný dopad na mé další fungování. Děkuji ze srdce.❤
Zuzana Oulehovásociální pracovnice

 

Každý z nás jsme zdrojem svých vlastních problémů. Zrovna tak, jako zdrajem svých vlastních řešení!

Pojďte tedy vnímat, objevovat a poznávat všechny zprávy, myšlenky, prožitky a pocity, které kolem vás jsou v různých tématech života. Neboť to vše jsou zprávy o vás a pro vás.

 

Na seminář tě zvu 13. dubna 2019  od 10 - 17 hod 

Kde? centrum People point, Šlechtitelů 4 , Olomouc

Cena semináře: 1 500 Kč 

S sebou: pohodlné oblečení v duhových barvách, oblíbenou hračku z dětství, sošku nebo obrázek anděla, zápisník, 7 ks šáteků, bio kokosový olej (prodávají v DM), malý ručník, deku, papírové peníze k rituálu (buď pravé nebo okopírované), svíčku, lehkou svačinku.

Seminář je pouze pro ženy. Díky aktivní účasti mnoha dalších žen vzniká na semináři jedinečné “léčivé pole” pro nás všechny.

Přihlášku pošli na email: jana-nemeckova@post.cz nejpozději do 10. dubna 2019

Více informací o semináři ti příjde po přihlášení do emailu.

A nezapomeňte “KDO SE PTÁ, TEN SE DOZVÍ! KDO KLADE OTÁTKY, DOSTÁVÁ ODPOVĚDI!”❤️

Jsem vděčná za společný čas, který v tento den prožijeme Jana 

"Buďte opravdovou a skutečně živou součástí tohoto nádherného světa. A sbírejte všechny dary, jenž vám život nabízí"