Zrození Bohyně

Bez bahna není lotosu. Bez našich zkušeností a prožitků, nemůžeme dojít k osvícení.

Pozvánka na seminář

Milé ženy,

tento den bude pro Vás nezapomenutelný a velmi transformační. Přinese do Vašeho bytí hlubokou změnu. Změnu v prožívání sama sebe a prožívání se vůči světu i vesmíru. Konečně se spatříte v celé své kráse a jedinečnosti po těle i duši.

Seminář je věnovaný všem ženám bez rozdílu věku. Všem, které se zajímají o svůj osobní růst, krásu těla i duše a především svůj božský potenciál.

V tomto společně stráveném čase vytvoříme bezpečný, posvátný prostor ve kterém se zrodí Váš NOVÝ potenciál Ženy Bohyně.

PTÁŠ SE KDO PŘESNĚ JE BOHYNĚ?
Žena Bohyně je probuzená žena, vědoma si sama sebe. Svých kvalit a zdrojů, které si dovoluje ve svém životě plně žít. Je hluboce propojená s matkou zemí a jejími kořeny. Žena Bohyně se nebojí plně prožívat celou svou škálu emocí a zároveň se v nich neztrácí. Bohyně je živá, vášnivá a hluboce spojená se svým srdcem. Žena Bohyně je totiž strážkyní lásky. Umí také rozpoznávat ve svém životě, kdy je potřeba něco pustit a nechat zemřít a naopak, kdy je potřeba se otevřít, aby se něco nového zrodilo. Bohyně je život i smrt. V ženě Bohyni je obsáhlý celý koloběh života. A toto vědomí ji naplňuje vděčností, laskavostí, něhou, láskou a vášní.

Na semináři budeme příjmat své božské tělo. Budeme se ladit na svou moudrost duše a necháme zazářit Vaši jedinečnost. Opustíme různé kvality svého ega, které nám brání být v souladu s naší pravou božskou přirozeností. Osvobodíme se z různých přesvědčeních o sobě samotné, odsuzování sebe samotné a nelásky k sobě samotné.

Čeká nás skutečně výživný a božský den!

KDY TENTO DEN NASTANE? 14. září 2019

V JAKÉM ČASE? od 10 hod - 17 hod

KDE?v jogovém centru Yofyz, Masarykova 44, Olomouc 

CENA? 1 800 Kč rezervace do 12. září 2019 

na email jana-nemeckova@post.cz

Další informace o přípravě na seminář a potřebných věcech zašlu po přihlášení do emailu.

Těším se na tento božský den, který hluboce ovlivní Váš život.🙏❤️

S láskou Jana 💖

"Žena může být velmi mocná, a přesto zůstat ženou ve své ženské energii."

Každý seminář s Janou mě velmi obohatil a přinesl mi hlubší kontakt s ženstvím, které na své životní cestě znovu objevuji. A každý ze znovuobjevených kontaktů mi následně přinesl radost, odpovědi na otázky, které ve mě byly otevřené, zlepšení vztahu k mému muži, k mé mamince, ke mě samotné. Nikdy jsem se ve svém životě necítila tolik šťastná, jako právě teď... Na seminářích často odteče potok slz, ale ten uvolňuje prostor pro něco nového, co je mnohem radostnějšího a přínosnějšího pro život než bolest, která je v nás ženách nahromaděná. Přeji té z vás, na které místo čeká, aby sebrala odvahu a rozhodla se pro sebe ❤️.
Katka K.
Děkuji touto cestou za krásné, citlivé a jemné vedení semináře. Za "sklem" se otevíraly nové pohledy a přicházelo uvědomění. S velkou pokorou a úctou Ti Jani velice děkuji a poděkování náleží také všem zúčastněným. Bylo to úžasné.🌹 Věrka
Věrka V.
Jani musím říct, že po včerejším skvělém zážitku na semináři, kdy jsem poprvé cítila, jak společné sdílení žen v kruhu a hluboké prožitky ve skupině dokážou být velice léčivé a transformační. Po včerejším semináři se mi konečně povedlo se více otevřít a mluvit s partnerem. Cítím se o moc lépe. Děkuji
Verča
Jani ty jsi dar pro nás pro všechny!!! V mém životě jsou věci v "pohybu", zatím v duševním pohybu. Stále více a více mi "docvakávají" souvislosti. Čím více vše nechávám plynout, tím lépe. Pokud nebudu mít sebe na prvním místě i za cenu jiných "ztrát", je to špatně. Začínám chápat, kde ve vztazích jsem udělala chybu. Prostě jsem nebyla ženou, ale "výkonným všeumělem", který všechno udělá, zařídí a ve finále i zaplatí... a to nejen penězi!!! ☺☺😉 Už chápu, proč "blbky" mají "vše" a bez jakéhokoliv úsilí. "Blbka" jsem byla já!!! Prostě jsem ty muže "šetřila" a nenechala "projevit se". Raději jsem uděla vše sama. Bylo to rychlejší a mnohdy se ušetřilo (= já jsem se nadřela, stálo mne to čas, síly a peníze a oni toto vše "ušetřili" a ještě se chlubili cizím peřím! 😉). Nenechala jsem je být muži!!! Stále jsem jen konala, protože beze mne by se přece svět zhroutil... 😉 dokonalá sugesce mojí matky - a taky hlavně nebýt na nikom závislá (kde by byla bez otce - ale hlavně to nikdy nepřiznat), nedostatek peněz, hrdost (spíše pýcha ☺) a je to... Takže s tím končíme. Dělá mi radost už jen tu změnu pozorovat... ☺
Věrkamanažerka