Trénink mysli - hypnomeditace

Koučink a terapie

„Ovládněte svou mysl tak, aby pracovala ve váš prospěch, nikoliv proti vám"

Co kdybych vám řekla, že můžete svou mysl

přeprogramovat na hojnost?

Dnes a denně se na mě obrací převážně ženy s nejrůznějšími problémy. Některé z nich řeší už roky a stále se jim nedaří z těchto témat vystoupit a mít se dobře. Položili jste si někdy otázku čím to může být? Možná se dnes úplně poprvé na této stránce dozvíte něco zásadního o své mysli, jak vás ovlivňuje a jak s ní můžete začít komunikovat, aby začala pracovat pro vás nikoliv proti vám...protože to už nejspíš moc dobře znáte.

Když se řekne hojnost, většina lidí si jako první představí peníze, bohatství a užívání si života. Hojnost však není pouze stav bankovního účtu, ale především vnitřní stav, který odráží stav reality venku, kterou žijete. Hojnost znamená být zdravá, cítit se dobře, nemít přehlcenou mysl, prožívat pocit bezpečí, přemýšlet převážně pozitivně, mít dobré vztahy s lidmi, zažívat lásku všude kolem sebe a samozřejmě mít dostatek peněz a práci, která vás baví a naplňuje.

Byly roky, kdy můj realita vycházala z mysli nastavené na nedostatek. Byla jsem nešťatsná sama se sebou, nelíbilo se mi jak vypadá mé tělo, chodila jsem do prácve, která mě nenapňovala, žila jsem v toxickém vztahu, neuměla jsem se za sebe postavit a necítila jsem svou sebehodnotu.

Změna nastala, až když jsem se rozhodla vystoupit z davu 97% lidí, kteří po hojnosti života ve všech oblastech jenom touží, ale netuší jak se k ní dostat. Začala jsem pracovat a cvičit svou mysl tak, aby přirozená vnitřní hojnost ve mě samotné, pocit radosti, vztahů, lásky, peněz byla navždy přítomná v mém životě. Pochopila jsem, že tohle je jedinná cesta díky které můžu žít život podle svých pravidel a snů. Musela jsem Přeprogramovat svou mysl na hojnost.

Hypnóza je odvozena od jména řeckého boha spánku Hypna. Hypnotický trans ale není spánek, jde o stav zvýšené vnímavosti, kdy se otevírá podvědomá mysl, která je plná našich přesvědčení, zdrojů a programů se kterými můžeme velmi efektivně např. díky HYPNOMEDITACÍM pracovat.

S čím vám můžu pomoci?

 - řešíte-li osobní problémy

- špatně spíte

- máte stavy úzkosti a deprese

- chcete žít život podle svých pravidel

- chcete více peněz a práci, která vás bude bavit

- chcete pracovat se svou myslí

- poradenství a konzultace podnikatelských strategií 

 - máte-li negativní myšlení

- potřebujete více sebelásky

- hledáte sebehodnotu

- potřebujete zhubnout

- řešíte-li zdravotní potíže

- řešíte partnerské neshody

Hypnóza je stav mysli, který prožíváme několikrát denně. např. když se probouzíme nebo usínáme, když se díváme na televizi nebo na PC. A nebo, když bděle sníme. Hypnóza je zcela bezpečný a přirozený stav.

K čemu slouží hypnomeditace?

Tyto zvukové nahrávky se osvědčily při dosahování a udržování si  kvalitnějšího způsobu života v hojnosti ve všech oblastech života. V nahrávce jsou za pomoci vědomé hypnózy vkládány přímé mentální návrhy, které Vám pomohou naprogramovat a upravit nastavení vaší mysli a návyků tak, abyste myslel(a) jako zdravý (á), bohatý(á), spokojený(á) a naplněný(á) člověk a činil(a) lepší rozhodnutí při tvoření vašeho života na všech úrovních. Hypnotická metoda přeprogramování mysli se ukázala jako přirozeně účinná. Nezdravé nastavení mysli na nedostatek jsou často důvodem, proč většina lidí v životě selhává a zůstávají uvězněni v myšlení nedostatku honosti ve všech oblastech života.

Co se stane, když budete poslouchat hypnotickou nahrávku?

Když se během nahrávky hypnózy uvolníte, dostanete se do podvědomé části své mysli. Kritická, vědomá část vaší mysli se pak vypne, aby vpustila pozitivní návrhy a přinesla nové nápady, o kterých jste si nikdy nemyslel(a), že jsou možné.
 
Mnoho lidí si myslí, že hypnóza vás pošle do spánku. Ve skutečnosti to dělá pravý opak - probudí a rozproudí vaši mysl. Vaše nahrávka hypnózy spustí, spojí a zakóduje vás v nových, silných a pozitivních přesvědčeních, abyste změnil(a) návyk a chování k lepšímu. Vaše mysl v hypnóze více přijímá a vnímá změny, což znamená, že s větší pravděpodobností uvidíte lepší výsledky a výraznější transformaci.

Vaše mysl je tak mocná a máte větší kontrolu, než si myslíte. To, na co se soustředíte během poslechu své nahrávky, se tedy rozšiřuje. Vaše hypnóza vytváří jasný obraz toho, co přesně chcete, takže k tomu přirozeně směřujete.

Používáme speciální, jedinečnou techniku ​​kombinace silného, dynamického a působivého jazyka, aby se vytvořil silnější otisk. Stejně jako počítač, když používáte svou hypnotickou nahrávku, instalujete nový software, abyste vytvořil(a) svou nejlepší verzi sami sebe.

Autohypnóza je zcela přirozená a bezpečná. Pokud jste se někdy přistihl(a) při řízení auta na autopilota nebo ve stavu podobném transu, když jste sledoval(a) televizi, dostal(a) jste se do stavu hypnózy.

Naše nahrávky a programy tvoříme a nahráváme osobně pro to, abyste si dokázal(a) vytvořit silná, pozitivní přesvědčení v tématu života naplněného hojností.

Při používání nahrávek budete mít vždy kontrolu a jednoduše se uvolníte do stavu zvýšeného uvolnění a kontroly. Čím více budete poslouchat tyto nahrávky hypnózy, tím více budete schopný(á) nejen vymýtit strachy a bloky, ale také si osvojit, získat a vlastnit přesně ty návyky a chování, které chcete ve svém životě mít.

Napište mi pro více informací o tréninku vaší mysli.

 

Pokud máte zájem o individuální koučink/terapii cena je 2000 Kč za 90 min.

Dlouhodobá spolupráce........................10 setkání/20000 Kč + 1 x 90 min ZDARAMA.

Došlo k chybě, prosíme, zkuste to znovu.
Vyplněný formulář byl úspěšně přijat. Co nejdříve se Vám ozvu e-mailem.

Vyplňte formulář a napište mi svůj dotaz k tréninku mysli.