Vaginální mapování

„Yóni je sídlem ženské sexuální slasti, místem vzniku nového lidského života i cestou, kudy přicházíme na svět. Je posvátnou bránou do našeho chrámu, je místem posvátné sexuality, je předmětem zbožňování a modliteb, je pramenem života a studnicí plodnosti. “

Intenzivní léčivý proces

Vaginální mapování je jemná, vědomá a velmi citlivá masáž ženského pohlaví (Yóni). Při mapování se provádějí velmi jemné a pomalé pohyby, u kterých se zaměřuji na jednotlivé body v podbříšku, tříslech a v Yóni. Práce s těmito body zbavují tyto místa bolesti, napětí, některé místa se probouzí ze spánku a dochází k postupnému oživení celé pánevní oblasti. Je to pro každou ženu velmi vyživující a uzdravující proces, který je prováděn s velkou úctou a respketem k ženě, k jejímu příběhu a zraněním.

Žena je se svou Yóni v kontaktu skrze dech, zvuk a vyjadřuje pocity, které v ní dané místo spouští. Může se objevit pláč, vztek, smutek, jindy je místo neživé a postupně se probouzí, nebo žena fyzicky cítí, jak se uvolňuje napětí tkání. Emoce, které přichází může žena volně a naplno vyjádřit a tím je odevzdat do léčivého prostoru naší duše.  Tím, že věnuje danému místo plnou pozornost, dostává se do kontaktu se svojí Yóni (vagínou) a může jí tak začít plně cítit jako svoji součást. Žena je vždy ta, která je nejdůležitější při celém mapování, určuje tempo mapování, délku doteku na daném místě a taky jeho intenzitu. Velmi citlivě reaguji na každou emoční změnu, nebo projev ženy.

Během mapování dochází k odstraňování tzv.brnění, které se během negativních, nebo zraňujících životních situací v Yóni vytvořilo, aby chránilo ženu v určitém momentu před bolestí. Toto brnění je už nepotřebné, ale stále v těle zůstává a stává se barierou k plnému prožívání sexuality, ať už své vlastní, nebo partnerské. Postupným odstraňováním tohoto brnění se žena znova napojuje na svoji ženskou sílu, životní energii, senzitivitu a sexualitu.

Milá Janičko, jsem přesvědčena, že jsi skvělou průvodkyní vaginálního mapování. Ve výuce jsi prokázala vše, co je pro tuto práci nutné, aby se ženy mohly cítit komfortně : citlivost, držení prostoru, dávání podpory, skvělé komunikativní schopnosti, vytvoření důvěry a bezpečí, výborné zvládnutí techniky, plnou přítomnost. Provázej ženy na jejich cestě zvědomování a léčení co nejvíce. Vím, že jsou v dobrých rukách. S láskou Stella. (sexological bodyworker a lektorka vědomé sexuality)
Mgr. Stella Krenčejová, CBSwww.bozskatantra., www.radostna-sexualita.cz
Mila Janicko, posilam ti veeelke podekovani za vcerejsi, jiz druhe vaginalni mapovani. Byl to opet nadherny prozitek a citim velky posun v uzdraveni zenske psychiky! Citim se moc dobre a velmi se tesim na dalsi mapovani😘😘😘! Dekuji 💖💖💖.
Martina T.porodní bába, lektorka pánevního dna.

Ženské pohlaví je velmi citlivé, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Například silná traumata jako sexuální zneužití, ale i gynekologické zákroky, obtížné porody, nebo zraňující zacházení s ženou v partnerské sexualitě a to jak fyzické, tak i psychické. 

Děkuji za ošetření vaginálního mapování. Bylo pro mě šokující kolik zákoutí ve své Yóni neznám, kolik bolesti tato zákoutí schovávala. A kolik vitality a radosti jsem cítila po mapování. Toto ošetření by si měla prožít každá žena, které na sobě skutečně záleží a chce být v kontaktu se svou ženskostí, vitalitou a sexuální energií. Děkuji Jani Petra. 💖💖💖
Petra K.asistentka, máma 3 dětí
Jani děkuji. Už mnoho let se mému přirození nikdo s takovou láskou a pozorností nevěnoval tak dlouho, jako Vy dnes. Pár let jsem měla pocit, že ani jako žena nežiju ani se necítím. Můj kontakt se sebou samotnou byl opravdu mizerný. Jen práce, rodina a všednost dnů. Po mapování se cítím zase krásná, okouzlující žena, plná energie, vitality. Je krásné cítit kontakt se svou pánví a přirozením. Děkuji a uvidíme se zase brzy na této léčivé masáži mého ženství. Jana
Jana P.lékařka

V průběhu mapování je přijímající žena aktivní. Je plně při vědomí a neustále je vedena do přítomnosti a vnímání svého těla. Sděluje své pocity, emoce a do jednotlivých bodů dýchá, čímž se zbavuje bolesti, napětí a uvolňuje se do své přirozenosti.

Žena si vždy určuje tempo masáže, setrvání na daném místě i tlak masáže. Vše má tak plně pod svou kontrolou. Kolik bodů masérka v Yóni projde, je vždy individuální. Někdy méně je více. Pracuji velmi opatrně s úctou k příběhům a zraněním, s nimiž žena ke mě přichází.

Mapování je ukončené rituálem uctění Yóni. 

Jani, moc děkuji za vaginální mapováni. I když jsem ze začátku trošku cítila strach, vše se rázem vytratilo díky tvému jemnému a chápajícímu přístupu. Děkuju Jani i za celý příjemný den, který jsem věnovala sama sobě. Na další vaginální mapováni ještě určitě dorazím, je co léčit :). Nyní s odstupem dnů se cítím uvolněná a více ve své ženské podstatě.
Renata K.recepční, masérka

Co žena prožívá u vaginálního mapování?

Každá žena je jedinečným originálem. Každá žena v sobě nese nezaměnitelnou esenci svého vlastního ženství. Technika vaginálního mapování je taktéž jedinečnou a nezaměnitelnou zkušeností pro každou ženu. Někdy může být více či méně dramatická a tak potřebuje od ženy velké soustředění se. Naopak někdy může být příjemná a velmi uvolňující.

Některé ženy vnímají masáž hodně fyzicky. Cítí, jak je místo napjaté, bolestivé a jak se postupně uvolňuje. Místo se pak stává hladkým, citlivým a otvírá nový prostor vnímání v životě ženy. Jiné ženy najednou vidí před svým vnitřním zrakem situaci, kterou jim daný bod spustí a objeví se u nich emoce spojená s danou událostí. Emoci si prodýchají, některé si popláčou a najednou je dané místo bez emočního napětí a ony cítí velkou úlevu. Vše je vedené velmi bezpečně a laskavě ke každé ženě.

Součástí a zároveň poslední fází vaginálního mapování je malý rituál vděčnosti, propojení srdce s Yóni a harmonizace ženské, životní energie.

V čem mi může mapování pomoci?

  • Poporodní stavy a traumata – nástřih hráze, komplikované porody – koncem pánevním
  • po gynekologických operacích, při bolestivém sexu a nechuti k milování
  • Traumata – nevěra, sexuální zneužívání, hluboké bolesti z minulosti, bolestivá menstruace, neprožívání vzrušení a orgasmu, při nemožnosti spojit se se svouženskou energií, vitalitou a vášní aj.
  • Intimní ochladnutí mezi partenry, sexuální nechuť
  • Nevěra
  • Partnerská krize
Milé ženy, ráda bych se s vámi podělila o své pocity a dojmy ze včerejšího vaginálního mapování.. Myslím, že nás všechny spojuje jedno slovo, které se mnohdy bojíme vyslovit nahlas, nebo se ho bojíme přiznat a tím je „stud“. Stud z odhalení naší intimity a celkově o otevření se a mluvení o hlubokých zraněních, která nás potkala, či potkávají. I když jsem si toho o vaginálním mapování přečetla spousty, stejně jsem přemýšlela, jak to vlastně bude u mě probíhat, co mě čeká, co asi budu cítit a prožívat ale hlavně, jak to zvládnu a co bude potom.. Po chvilce vnímání sama sebe jsem si uvědomila, že čím víc si kladu tyto otázky, tím víc se bojím a přivádím své tělo do stresu. Proto jsem všechny tyto myšlenky pustila z hlavy a s maximální důvěrou v Jaňulku šla do toho. Celý „proces“ probíhal v intimním a bezpečném prostředí s velkou úctou k mému tělu . Celou dobu mi Jaňulka dávala maximální podporu a naslouchala mi. Má důvěra v ní mi umožnila si celé mapování užít a dovolit tak mému tělu, aby se mohlo uzdravovat. My všechny si neseme v sobě spoustu bolesti.. Proto vy, které v tuto chvíli cítíte, že by jste strašně chtěly, ale bojíte se, nebo se stydíte, veřte mi, že nemáte důvod.. Vřele doporučuji všem, protože to, jak se dnes cítím, se snad nedá ani slovy popsat.. Tak neskutečně se mi ulevilo… Cítím se, jako by mi někdo sundal svěrací kazajku a já se mohla zase z hluboka nadechnout.. Mé tělo je v mnoha oblastech uvolněné.. A protože vím, že je potřeba pracovat dál, strašně se těším na další vaginální mapování za 3 týdny. Jani děkuji, jsi žena s velkým ❤️ a já si tě za to neskutečně vážím a mám tě ráda. Děkuji, že jsi v mém životě a že jsi mi na blízku..
Kateřina Koudelákovápodnikatelka

Co vám vaginální mapování přinese a proč si ho dopřát?

Každá žena zodpovídá za svůj přístup k sobě i své intimitě. A tak je nutné, aby si žena byla plně vědoma svého záměru vaginálního mapování. 

Společným znakem všech žen je úleva spojená s únavou. Vaginální ošetření je velmi intenzivní práce,která vyžaduje absolutní vnímání a soustředěnost, jak od ženy, tak od terapeutky. Mnohé ženy už po prvním ošetření cítí změnu, která je spojená s větší sebehodnotou, hlubší vnímání své ženské podstaty a prožívání těla. Vnímají rozdíl v milovaní se s mužem v intenzivnějším prožitku svého těla.

Ošetření se dá rozdělit do dvou setkání dle potřeby ženy. Mnoho žen však potřebuje k úplnému uzdravení hlubokých zranění více ošetření. Je dobré vědět, že vaginální mapování není jednorázovou záležitostí, neboť práce mnohdy s tak hlubokými traumaty, nebo zraněním musí být velmi pomalá, citlivá a bezpečná.

  Vaginální mapování probíhá v naprosté důvěře a soukromí. Vnímání soukromí je velmi individuální. Je pro mě velmi důležité, aby se žena po celou dobu ošetření cítila komfortně a bezpečně. Není tedy podmínkou, aby žena při ošetření byla nahá. Ošetření může probíhat v sarongu, v dlouhých volných šatech, v dlouhé sukni, nebo pod dekou.

 1 ošetření 2 - 2,5 hod. ...cena 7 500Kč

Vaginální mapování a hygiena?

 Samozřejmostí je tělesná hygiena ženy i terapeuta před i po ošetření. Součástí ošetření je masáž podbřišku a pánevního dna speciálním,přírodním masážním olejem určeným pro otevření pánve a ženské energie. Vlastní ošetření intimních partií a Yóni probíhá v chirurgických rukavicích. 

Objednávka na vaginální mapování

Cena 7500 Kč za mapování

Někde se stala chyba, zkuste to ještě jednou. Pokud to nepůjde, napište mi na jana-nemeckova@post.cz
Vaše objednávka byla úspěšně uložena.

Objednávka

Vyplňte formulář a odešlete jej a já se Vám ozvu e-mailem

The SMS field must contain between 6 and 19 digits and include the country code without using +/0 (e.g. 1xxxxxxxxxx for the United States)
?