Zářící archetypy aneb

odkrývání síly a ženské moudrosti v nás

 

Už brzy online program pro tebe, teĎ si ještě dáme jedno kolo na FB pro velký úspěch a váš zájem.

"Rosteme ve své síle, odkrýváme moudrost uvnitř nás. Jako sestry spojené v příběhu síly a moudrosti se potřebujeme vzájemně  inspirovat a být inspirací."

Tato cesta je pro tebe, pokud si připravena dovolit, aby život otevřel tvé srdce a proměnil tvou realitu v něco na co možná už mnoho let čekáš.

S velkou radostí tě ženo zvu na 60 ti denní on-line cestu, která tě vezme do hlubin tvého ženství. Pojď společně semnou do Nového roku vstoupit s větší přítomností a přijetí vlastní celistvosti skrze hluboké objevování sama sebe a skládání vlastních střípků energie ženy, které tě postupně povedou ke šťastnějšímu životu!

Tato on-line cesta Zářících archetypů bude velmi jednoduchá ve své podstatě, avšak nabídne hluboké pochopení a transformaci na kterou už možná netrpělivě čekáš mnoho let. Provedu tě krok po kroku do samého původu ženské moudrosti, kde každý den bude jiný zrovna tak jako jsi každý den jiná ty.

Skrze archetypy ženských Bohyní tě provedu nejen vlastním nitrem, ale také spojíme tvoje jedinečné životní zkušenosti a příběhy do mozaiky plné radosti, přijetí a harmonie. Objevíš své místo tady na zemi a naučíš se zacházet se svými dary.

Tato cesta nejenže poskytne prostor pro tvou osobní transformaci, ale také pozitivně ovlivní tvé vztahy s muži. Získáš hlubší spojení se sebou, což posílí tvou sebeúctu a přirozenou atraktivitu. Muži budou vnímat tvou autenticitu a jistotu, což může přinést do vztahů nový rozměr plný hlubšího porozumění a harmonie.

Muži tě budou zbožňovat!

Co získáš?

Pokud chceš začít rok jinak pojď se ponořit do světa archetypů a najít klíč ke své vlastní ženské síle a pochopení proč jsi taková jaká jsi. Proč se ti dějí věci, které se ti dějí nebo proč se neděje to co by sis přála, i když máš pocit, že proto děláš tolik věcí.

Čeká tě dobrodružství, nová láska k sobě samé a nekonečné možnosti vzájemné inspirace.

 ❤️ 60 dní v plné přítomnosti tě budu provázet ve FB skupině všemi 52 ženskými archetypy, které tě samy povedou do hloubky sebe sama a budou s tebou pracovat vlastní moudrostí. Velmi jednoduchou a časově nenáročnou formou. 

 ❤️ 60 pracovních dnů transformace, lásky a objevování krásy, která je v tobě ukrytá

❤️ 60 afirmací pro každý den

❤️ rituály, které si doma sama vytvoříš

❤️ významně to ovlivní tvé vztahy s muži, kteří tě budou vnímat s větší úctou, respektem a obdivem

❤️ s větším pochopením příjde i větší záře uvnitř tebe, která se promítne to do tvého přístupu k práci a financím. Posílená sebedůvěra a jasnější pohled na vlastní hodnotu mohou otevřít dveře k novým příležitostem a úspěchům ve tvé profesionální dráze. Zářící žena je nejen silná v osobním životě, ale také dokáže s jistotou a energií osvětlit svou cestu k úspěchům na pracovním poli.

❤️ získáš pro sebe sílu, staneš se inspirací pro své okolí. Tvá síla a odhodlání nebudou jen pěkným příběhem, ale praktickým vodítkem v realitě každodenního života. 

❤️ pochopíš všechny ženské stránky sebe sama a díky tomu tvůj život začne být jednodušší. Otevřeš si tak dveře k lehkosti a radosti tím, že pochopíš kdo skutečně jsi ve své proměnlivosti. 

❤️ společná inspirace a sdílení dalších žen

❤️ terapeutický tanec, kterým budeme vše propouštět i integrovat

❤️ praxe, která bude rozvíjet tvůj nejvyšší potenciál

❤️ 30 minut konzultace ZDARMA se mnou

Cítíš, že v sobě neseš tajemné poklady, ale občas se ztratí ve stínu každodenního shonu?

Nezoufej, společně odhalíme tvou jedinečnou krásu a zjistíme, co tě dělá tak výjimečnou!

Těším se na tebe v jednoduchosti vzájemného přenosu, přirozenosti a každodenností, která tě povede k sobě samotné a hloubce tvého bytí.

Pokud cítíš volní a jsi rozhodnutá do Nového roku vstoupit jinak, než jsi byla zvyklá v předchozích letech stačí, když vyplníš svou přihlášku a zaplatíš si svou členskou účast v uzavřené FB skupině, která je vytvořená speciálně pro naši společnou cestu. Poté ti do tvého e-mailu příjde potvrzení o tvém členství a také odkaz na FB skupiny do které stačí už jen vstoupit. Vše ostatní se dozvíš už uvnitř. Těším se na tebe Jana.

"Ženská síla spočívá v odvaze otevřít se své vlastní jedinečnosti a nechat rozkvétat své nitro. V tomto společném dobrodružství objevování archetypů nalezneme nejen sílu, ale také krásu, kterou přinášíme do světa."

Příběh mé transformace...

Před 11-ti lety se mi rozpadl vztah, byla jsem úplně na dně, jakoby ve mě zhasla jiskra a s ní naděje, že láska bez utrpení a komplikací je možná. Tehdy jsem se i já rozhodla vydat se na cestu po stopách vlastní duše skrze zrcadlo ženských archetypů. Jsou v nás totiž ukryté a buď nás prudí nebo podporují v naší síle. Byla jsem moc zvědavá co se bude dít ve mě, ale i v tématu muži a vztahy. Archetypy mě provedly vlastním nitrem a neskutečně mě naučily a posílily jako ženu. Začala jsem opět zářit a pochopila jsem mnoho věcí o sobě samotné. Nebyla to úplně snadná cesta, ale byla klíčová pro mé uzdravení a nalezení vnitřní jistoty, síly a klidu, což mělo významný vliv i na další oblasti mého života - zdraví, podnikání, tvořivá síla, přijetí ve společnosti a nakonec i ve finanční oblasti.

Cena 1 000 Kč + DPH 21%

20 Kč za den pro tvůj šťastnější život !

To znamená, že každý den po dobu 60 dní do sebe a svého života zainvestuješ necelých 9 Kč. Stojíš ti tvůj život za to? 

Pro všechny ženy se kterými toto téma rezonuje

Příběhy žen, které vstoupily na tuto cestu

Objednávka