Ženské kruhy

Milé dívky, ženy a matky vítejte v mém
posvátném léčivém, ženském prostoru.

"Ženské příběhy jsou lékem pro nás všechny.
Mají nesmírnou moc, nevyžadují od nás, že musíme něčím být,
něco dělat, nějak se chovat - prostě jen nasloucháme."

Odraz na hladině mého srdce zrcadlí bezpečný, voňavý a hudbou prostoupený prostor a v něm ženské tváře. S láskou a otevřeností k Vašim životům, zkušenostem a jedinečnosti tento obraz uchopuji a skrze něj  tvořím pro naše sesterství.

V posledních letech jsem díky svým blízkým přítelkyním a kamarádkám pocítila, jak je důležité pro nás ženy setkávat se a společně tančit na všech úrovních, které v sobě my ženy nosíme. S úctou k našemu poraněnému ženství sdílím  pravidelné potkávání se v bezpečném kruhu, který tvoří každá z nás a  my tvoříme onen kruh. Neboť skrze nás navzájem a zároveň v individualitě každé  můžeme být opět zase o kousek sobě samotné a oné krásné ženě v nás.

Budu ráda, když přijdeš i Ty a přineseš něco skrze sebe. Stačí kousek vůně, pohledu, slova, tance, písně nebo přítomnosti. To vše je to co každá z nás občas znovu potřebuje připomenout a položit na oltář všedních dnů.

Jani, od té doby, co jsem začala chodit na semináře pořádané tebou, tak se nad svým životem více zamýšlím a setkání mě posouvají dále. Cítím se klidnější, volnější sebevědomější, odvážnější. Na tobě mám ráda, že jsi nám všem velkou inspirací, jsi autentická, na nic si nehraješ, dokážeš přiznat chyby, ale ukazuješ nám, že je vždycky možná cesta jít dál, posuvat se se dál a žít podle svého srdce, i když je to mnohdy náročné. To co nám říkáš, tak žiješ a to je pro mě nejvíc. Nebojím se od té doby sdílení, co jsem se naučila u tebe, tak aplikuju v běžným životě - v rodině, s přítelem, s kamarádkami, cizími lidmi. Každý setkání je obohacují a dozvím se o sobě něco nového, chodím za tebou a do společnosti žen v kruhu moc ráda. Je to cesta, kterou jsem chtěla jít už dlouho a za pomocí tebe a tvých seminářů se mi to daří. Děkuji, s láskou Zuz.

Zuzka

Pravidelné večerní ženské kruhy

 Zvu vás na setkání žen v atmosféře důvěry a sdílení.

Večer je rozdělen na tři části, první část věnujeme společnému naladění se, sdílení v kruhu a spojení se s dechem. Druhá část patří spojení s tělem, různá cvičení ve dvojicích, nebo jednotlivě. Tanec, pohyb, meditace, konstelační cvičení. Poslední část patří opět sdílení, při kterém spolu můžeme probrat vše, co se týká našeho života, partnerství, sexuality, zdraví a ostatních témat, které jsou pro Vás důležitá. Většinou každé setkání je protkané konkrétním tématem.

Ahoj Jani. Děkuji Ti za včerejši kruh. Bylo to náročné a přínosné,moc se mi to líbilo. Odcházela jsem dojatá a na kousíčky rozebrána a věřím že se mi otevírá další cesta. Rituály nádherné, být ještě někde v přírodě,tak úplně splyneme. Moc Ti děkuji za Tvoji upřímnost a krásná slova. Jsi pro nás všechny inspiraci a hnací silou.

Veronika Vávrová

Ženské kruhy bývají pravidelně vždy 1x za měsíc od 18 - 20 hod.

Vstupné je 250 Kč na kávu, čaj, jiné pochutiny na provoz centra.

Na společný oltář můžeš i Ty něco malého donést.

Pokud máte zájem o zasílání pravidelného pozvání do ženského kruhu a dozvědět se více o tématu, jenž nás bude v kruhu provázet stačí zanechat Vaši emailovou adresu.

Než jsem začala navštěvovat ženský kruh, můj život se víceméně točil kolem domácnosti, práce a výchovy syna. Vše bylo důležitější než JÁ. V ženském kruhu jsem se naučila mít ráda sebe samu a to je velký dar. Díky kruhu jsem pochopila, že JÁ jsem důležitá a necítím se jako sobec, když mám ráda sebe samu. Našla jsem svoji ženskost, křehkost, svoji cenu. Každé setkání se soustřeďuje na určité téma, proto i po půl roce nepociťuji monotónnost a všednost. Těším se na tanec, sdílení s ostatními ženami, meditace. Můj život se ubírá jiným směrem a cítím v sobě, že jdu tím správným směrem.

Zuzana S.

Jani, děkuji. Díky tvému vedení a neuvěřitelným vhledům do mých životních situacích jsem se osovobodila od nepříjemných pocitů a emocí, které svíraly můj život v posledních letech.Cítím se být teď více ženou, užívám si své tělo a znovu jsem uvěřila mužům. Díky tomu mi do života vstoupil nový partner a čekáme miminko. Děkuji ti, že mě provázíš na mé cestě za spokojenosti a větší celistvosti. Mimochodem tvé ženské kruhy a semináře jsou pro mě vždy velmi obohacující a inspirující :-).

Míša Jílková

"Ženské kruhy ti poskytnout prostor pro růst tvé vnitřní ženy,
sebevědomí, krásy, vášně a jedinečnosti."

Těším se na vás Jana :-)

I když v kruzích nejsem dlouho, mám pocit, že jsem přesně tam, kde jsem měla být už dříve. V ženském kruhu, který jsem abslovolala poprvé, jsem poznala diametrálně rozdílný přístup k sama sobě, jak doposud.Setkala jsem se tam se ženami, které mají svůj vlastní osud, mnohdy nejednoduchý, a snaží se k němu v kruzích postavit tak, aby našly tu správnou cestu a prožívaly život snad lehčeji. Nebo spíše srouzumitelněji, bez tápání. A to se v kruzích snažím dosáhnout i já. Porozumnět si, dívat se na svůj život jinýma očima, naslouchat svému nitru, uvolňovat emoce a pochopit, že pro svůj život jsem nejdůležitější já. Musím teď upřimně napsat, že od chvíle, kdy jsem přišla do kruhů a seznámila se s dalšími ženami, které vstoupily do mého života a doufám, že již v něm zůstanou, jsem na tom vnitřně mnohem lépe. Začala jsem se mít ráda, sebe i své tělo, To je opravdu velký skok. Těším se, že občas budu sama, což mne doposud přivádělo do smutku a letargie. Už nepovažuji uvolnění pláčem před lidmi za slabost, ale osvobozování a uvolňování. Těším se na další kruh, a i když mi to občas prostě nevyjde přijít, jsem v duchu s vámi.

Sandy

Přihlášení na ženský kruh

Vstupné na ženský kruh je 250 Kč.

Vyplňte formulář a budete dostávat pozvánky na ženské kruhy a další akce, které vedu a organizuji. Do políčka Seminář* napište text ženský kruh.